Х Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”

19.11.15 1

19-20 листопада 2015 року

19-21 листопада кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання Соломаха А.В та асистент кафедри іноземних мов і методик їх навчання Лабунець Ю.О. взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”.

У роботі конференції також взяли участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Туреччини, Угорщини, Болгарії, США. Спеціальними гостями були  представники донорських організацій та міжнародних програм у сфері освіти,  експерти Європейської комісії з питань освіти і культури.  Традиційно у програмі Форуму пройшли:

- НАВЧАЛЬНО-ДЕМОНСТРАЦІЙНА СЕСІЯ «Інновіційні методи викладання, навчання, менеджменту: новітні світові практики»;

-ТРЕНІНГ-МАРАФОН «Навчання – Якість – Моніторинг».

19.11.15 219.11.15 3