Міжнародна мультидисциплінарна конференція «Current issues of social sciences: sociology, economics, psychology, anthropology, history, philosophy, philology, pedagogy»

IMG 459510 травня 2015 року

10.05.15 р. завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Котенко взяла участь у Міжнародній мультидисциплінарній конференції «Current issues of social sciences: sociology, economics, psychology, anthropology, history, philosophy, philology, pedagogy» («Актуальні проблеми суспільних наук: соціологія, економіка, психологія, антропологія, історія, філософія, філологія, педагогіка»), що була організована факультетом Суспільних наук Карлова університету в Празі (Чеська республіка). На конференції О. В. Котенко виступила з доповіддю на тему «Modern trends in the development of foreign language training for future primary school teacher in Ukraine» («Сучасні тенденції розвитку системи іншомовної підготовки майбутніх учителів початкової школи в Україні»). Учасниками конференції стали науковці з Чехії, Польщі, Росії, Казахстану, Вірменії, Грузії.

Програма конференції