Cтажування у Чеській республіці по програмі «Educational system in the European Union: perspectives for cooperation and development»

IMG 456606 травня по 12 травня 2015 року

З 06.05.15 р. по 12.05.15 р. завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Котенко перебувала на стажуванні у Чеській республіці по програмі «Educational system in the European Union: perspectives for cooperation and development» («Освітні системи Європейського Союзу: перспективи співробітництва та розвитку»), що було організовано факультетом Суспільних наук Карлова університету в Празі. У коло досліджуваних проблем увійшли такі теми: «Стадії розвитку системи вищої освіти у Євросоюзі»; «Сучасні освітні технології, що застосовуються при очному, заочному та e-learning навчанні», «Освітні моделі і стратегії: державні та недержавні університети Чехії», «Особливості розробки навчальних планів в університетах Чехії», «Методика підготовки навчальних текстів та навчальних матеріалів в університетах», «Європейські фонди: гранти, програми, джерела фінансування». Учасниками програми стали науковці та викладачі ВНЗ Росії, України, Вірменії. Казахстану, Грузії.