735clone_ фото 3

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Педагогічне партнерство з різними соціальними інституціями", "Розвиток наукової галузі: Сучасні проблеми дошкільної освіти
у контексті компаративістських досліджень",  "Дитина і родина в сучасному стратифікованому суспільстві", "Альтернативна дошкільна освіта", "Становлення особистості дитини дошкільного віку в сучасних умовах.".

Біографія

У 1995 р. завершила навчання в Українському державному  педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова за спеціальністю  «Педагогіка та методика початкового навчання. Виховання в дитячих будинках та школах-інтернатах», отримала кваліфікацію: «Вчитель початкових класів. Вихователь дитячих будинків та шкіл-інтернатів».

У 1996 року - 1999 рр. - навчання у цільовій аспірантурі при кафедрі дошкільної педагогіки НПУ імені М.П.Драгоманова.

У 1999 – 2001 рр. – асистент кафедри дошкільної педагогіки педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова.

У 2001 – 2008 рр. - доцент кафедри дошкільної педагогіки Інституту педагогіки і психології НПУ ім.. М.П.Драгоманова.

У 2008 - 2010 рр. - доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти Інституту розвитку дитини НПУ імені М.П.Драгоманова.

З 1 вересня 2010 року - доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та родинного виховання (з 1 вересня 2011 року – кафедра педагогіки, з 1 вересня 2014 року – кафедра педагогіки і психології) Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

З вересня 2022 р. – 25 грудня 2023 року доцент кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 26 грудня 2023 року-донині доцент кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Особливості фахової підготовки педагогів;

педагогічна компаративістика

Є автором понад 70 наукових праць, з поміж яких наукові статті у фахових виданнях України та міжнародній наукометричній базі  Scopus;

співавтор розділів у вітчизняних та зарубіжних монографіях з з проблем професійної підготовки педагогів та з проблем навчання і виховання дітей дошкільного віку