719clone_ Антоніна Валеріївна

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Поліхудожня освіта дітей дошкільного віку», «Здоров’язбережувальні технології в дошкільній освіті»

Біографія

У 2000 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Дошкільне виховання».

- 2000-2003 рр. працювала старшим лаборантом кафедри дошкільної педагогіки НПУ імені М.П.Драгоманова.

- 2003-2006 рр. навчалася в аспірантурі НПУ імені М.П.Драгоманова.

- 2006-2010 рр. працювала асистентом на кафедрі дитячої творчості Інституту розвитку дитини НПУ імені М.П.Драгоманова.

- з 2010 р. працює у Педагогічному інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (2010-2014 рр. працює на кафедрі педагогіки; з серпня 2014 року працює на кафедрі педагогіки і психології).

• У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування шанобливого ставлення у дітей 5-го року життя до дорослих засобами української казки» зі спеціальності 13.00.08 – «дошкільна педагогіка».
  • з 2020 року працює на кафедрі дошкільної освіти.

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 17 років.

Професійний і науковий інтерес

• моральне виховання дітей дошкільного віку;
  • педагогічне партнерство в освітньому процесі ЗДО.

Автор понад 40 наукових та методичних праць, з-поміж них: статті у наукових фахових виданнях та міжнародних наукометричних базах даних Scopus, Web of Science. Співавтор розділів у вітчизняних та зарубіжних монографіях з актуальних проблем професійної підготовки майбутніх дошкільних педагогів.