Заняття із дисципліни «Теорія і методика ігрової діяльності дітей дошкільного віку» на базі музею «Експериментаріум»

12.10.2014 copy10 грудня 2014 року

10 грудня 2014 року Світлана Володимирівна Чередніченко, викладач кафедри дошкільної освіти та Олена Олександрівна Стаєнна, старший викладач кафедри дошкільної освіти, провели заняття із дисципліни «Теорія і методика ігрової діяльності дітей дошкільного віку» на базі музею «Експериментаріум». Мета екскурсії полягала в тому, щоб сформувати у студентів уявлення про те, що навчати можна в процесі гри. Під час екскурсії студенти спеціальності «Дошкільна освіта» ОКР «Спеціаліст», «Магістр», а також студенти групи ДОб-2-14-2.0д денної форми навчання мали змогу взаємодіяти з різноманітними інтерактивними експонатами та відчути себе справжніми дослідниками, «доторкнутися» до науки: власноруч побудувати міст без жодного цвяха, створити блискавку, змусити літати магніт та ін.