Практичні заняття із дисципліни «Теорія і технологія художньо-естетичного розвитку дитини»

10.07.201407 жовтня 2014 року

7 жовтня 2014 року Олена Анатоліївна Половіна, завідувач кафедри дошкільної освіти та Наталія Богданівна Сиротич, викладач кафедри, провели практичні заняття із дисциплін «Теорія і технологія художньо-естетичного розвитку дитини» на базі Київського академічного театру юного глядача та музею історії міста Києва. Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» ОКР «Спеціаліст», «Магістр» денної форми навчання з метою практичного вивчення теоретико-методичних засад музейної педагогіки побували на екскурсії «Наш Київ: у давнину та сьогодні» у музеї історії Києва. Синкретичні особливості театрального мистецтва студенти пізнали під час перегляду вистави «Поліанна» у Театрі юного глядача.