МАЙСТЕР-КЛАС «Новий вид лялькового театру – театр ЛЕГ-ПРЕЄРС»

26 вересня у Будинку вчителя відбувся майстер-клас для вихователів та методистів дошкільних навчальних закладів «Новий вид лялькового театру – ЛЕГ-ПЛЕЄРС». Викладач кафедри дошкільної освіти, автор театру Лег-плеєрс Сиротич Н.Б. під час заходу розповідала про прийоми та особливості водіння ляльок, специфіку одягу та гри актора, принципи створення ширм та декорацій для даного виду театру.

Підготовка до майстер-класу передбачала попередню роботу театральної студії студентського наукового гуртка «Синтез:досліджуємо-творимо» (керівники – Половіна О.А. та Сиротич Н.Б.). Результатом наукового та творчого пошуку стала презентація нового виду театру студентами групи Доб-2-12-4-0д. (куратор – Товкач І.Є.) із інсценівкою «Хатинка мрій».

09.26.2014