Круглий стіл «РАННЄ НАВЧАННЯ: ЗА ТА ПРОТИ»

05.16.2014 copy15 травня 2014 року

15 травня 2014 року кафедрою дошкільна освіта було проведено Круглий стіл для студентів, батьків дітей раннього віку  «РАННЄ НАВЧАННЯ: ЗА ТА ПРОТИ ».
У роботі Круглого столу взяли участь викладачі кафедри Дошкільної освіти:
модератор-ведучий – О.А.Половіна, доцент кафедри дошкільної освіти, Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; секретар – С.В.Чередніченко, викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;  автор ідеї – Н.Б. Сиротич, асистент кафедри дошкільної освіти, Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; звукорежисер та відповідальний за показ відеороликів – Т.П. Дрофа, асистент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; викладач-порадник (на стороні експертів) – О.В. Коваленко, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; викладач-порадник (на стороні студентів) – А.В. Пасічник, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; викладач-порадник (на стороні батьків) – І.Є. Товкач,  старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка; студенти спеціальності «Дошкільна освіта» ОКР Спеціаліст, батьки дітей раннього віку, а також : Острянська Олена Анатоліївна, старший науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент (тема виступу: Оптимізація науково-методичного забезпечення процесу формування міжособистісної злагоди у дітей дошкільного віку); Полякова Ольга Петрівна, -  науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України (тема виступу: Організаційно-педагогічна підготовка педагогів та батьків до виховання соціальних та моральних якостей); Гончаренко Алла Миколаївна, доцент кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук (тема виступу: Ранній розвиток дитини: сподівання та острахи); Карабаєва Ірина Іванівна, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук(тема виступу: Психологічні особливості дітей раннього віку); Гурковська Тетяна Леонідівна, головний редактор журналів «Практичний психолог: Дитячий садок», «Практичний психолог: Школа» (тема виступу: Психологічна безпека батьківського виховання); Харук Галина, представник журналу «Шкільний світ».