Засідання клубу "Психологічний комфорт"

14 квітня 2014 року в Київському міському будинку учителя  відбулось засідання клубу "Психологічний комфорт",  активним учасником якого була Волинець Юлія Олександрівна, к. пед.н., старший викладач кафедри дошкільної освіти, виступивши з доповіддю: "Гра як засіб формування готовності дітей до навчання в школі". Також, у засіданні клубу взяли участь студенти напрямку підготовки "Дошкільна освіта" ОКР "Бакалавр", "Магістр", що мали можливість поспілкуватися із провідними науковцями Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, серед яких: С.О. Ладивір, провідний наук. співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, к. псих. н.; І.І. Карабаєвою, провідний наук. співробітник лабораторії психології обдарованості Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, к. псих. н.; та ознайомитись із сучасними методиками виховання.