Екскурсія у ДНЗ № 801

03.14.201414 березня 2014 року

В один з перших весняних днів студенти групи ДОб-3-12-4.0д  відвідали єдиний в місті дошкільний навчальний заклад для дітей із затримкою психічного розвитку, що знаходиться в Дніпровському районі м. Києва. Екскурсію організували куратор групи Пасічник А.В. та адміністрація ДНЗ № 801 з метою підвищення інтересу до професійної діяльності та розширення уявлень студентів про дошкільні заклади компенсуючого типу.

В дошкільному закладі групу студентів люб’язно зустрів педагогічний колектив на чолі з керівником Валентиною Павлівною Тростянською.  Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з історією ДНЗ № 801,  особливостями організації освітнього процесу, спостерігати фрагменти проведення різних форм організації життєдіяльності дітей, переглянути виставку дидактичних посібників, виготовлених вчителями-дефектологами та вихователями. Другокурсників захопила естетика закладу та його тепла домашня атмосфера. Але найбільші враження викликали у студентів живе спілкування з дітьми та педагогами.   Прощаючись, студенти висловлювали свою подяку, захоплення дошкільним закладом та його колективом, а також бажання в ньому працювати.