Гостьова лекція Ольги Рейпольської «Взаємодія наукових інституцій із закладами вищої освіти: досвід і перспективи»

2 13 04 12 квітня 2021 року

12 квітня 2021 р. у форматі онлайн відбулася гостьова лекція Ольги Рейпольської, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, члена Ради роботодавців Педагогічного інституту, на тему «Взаємодія наукових інституцій із закладами вищої освіти: досвід і перспективи».

Захід проходив у рамках реалізації співпраці, метою якої є підвищення якості підготовки студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта. Лекцію було проведено для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Лекторка презентувала матеріали, що стосувалися питань  сучасних науково-методичних розвідок у галузі дошкільної освіти; розкрила особливості роботи над науковими темами співробітників лабораторії дошкільної освіти і виховання; висвітлила сучасний стан законотворчих процесів у галузі дошкільної освіти, зокрема, особливості роботи над Законом про дошкільну освіту, імплементацію нового Стандарту дошкільної освіти.