Зустріч з першокурсниками Педагогічного інституту (спеціальність «Дошкільна освіта»)

ПЕРШОКУРСНИКИ 2 копія    21 вересня 2020

Навчальний рік для першокурсників Педагогічного інституту (спеціальність «Дошкільна освіта») розпочався пізніше, ніж зазвичай. І все ж, незважаючи на карантинні обмеження, традиційна посвята в першокурсники-2020 відбулась. У виступах директорки Педагогічного інституту Ольги Котенко, заступників директора Марини Машовець та Юрія Савченка, завідувачів кафедри дошкільної освіти Ганни Бєлєнької, кафедри початкової освіти Геннадія Бондаренка, кафедри іноземних мов і методик їх навчання Наталії Кошарної лунали вітання, побажання здоров’я й успіхів, лаконічні настанови й поради. Представники студради   щиро привітали новачків словами й піснею, а також організували екскурсії Педагогічним інститутом.

Кафедра дошкільної освіти зичить усім першокурсникам успіхів у навчанні, саморозгортанні й сходження на професійні й особистісні вершини!