УЧАСТЬ У ФОРУМІ: «ЯКІСТЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА: УКРАЇНСЬКИЙ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИМІРИ»

ФОРУМ 1

27 травня 2020

Викладачі кафедри дошкільної освіти, а також більшість магістрів, які досліджують проблеми розвитку дітей дошкільної освіти, взяли активну участь у Всеукраїнському науковому онлайн-форумі «Якість професійної підготовки сучасного педагога: український та європейський виміри». З напряму «Ціннісні аспекти якості професійної підготовки майбутніх педагогів дошкільної та початкової освіти» виступила завідувачка кафедри Ганна Бєлєнька (тема «Нова стратегія підготовки дошкільного педагога: елективність у дії»). Інтерес викликали також виступи представників науки у сфері дошкільної освіти – Ганни Цвєткової, завідувачки кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, докторки педагогічних наук, професорки («Корпоративна культура університету як чинник забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів»); Наталії Гавриш, професорки кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», докторки педагогічних наук, професорки («Підготовка майбутніх педагогів до організації освітнього процесу в групах раннього віку»); Ілони Дичківської, завідувачки кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) імені проф. Поніманської Т.І. Рівненського державного гуманітарного університету, докторки педагогічних наук, професорки («Інноваційне середовище як чинник підвищення якості професійної підготовки майбутніх педагогів дошкільної освіти»).