ТЕАТРАЛІЗОВАНА ВИСТАВА СТУДЕНТІВ 2 КУРСУ «СВЯТКОВІ ПРИГОДИ» (НАУМЕНКО М.С.)

photo5463343489258466352 18 грудня 2019 року

18 грудня 2019 року студенти групи ДОб-2-18-4.0д завітали у гості до закладу дошкільної освіти № 501.

У межах вивчення дисциплін «Дитяча література з методикою» та «Педагогічне партнерство» студенти підготували виставу, щоб у переддень Дня Святого Миколая спільно з бібліотекою ім. В. Маяковського подарувати свято найменшим мешканцям мікрорайону Русанівка.

Діти з цікавістю спостерігали за пригодами Святого Миколая та його помічників, які рятували свято від розбійників та чаклунів, брали активну участь у різноманітних конкурсах, співали та грали разом із героями вистави.

А невід’ємною частиною свята стали подарунки кожній дитині від Святого Миколая та його друзів-помічників.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та колективу бібліотеки ім. В. Маяковського за постійну плідну та творчу співпрацю, адміністрації та колективу закладу дошкільної освіти № 501 за теплий прийом та позитивні емоції.

Модератори заходу: Науменко М.С., викладач кафедри дошкільної освіти; Карнаухова А.В., старший викладач кафедри педагогіки та психології.