Відкрите семінарське заняття викладача кафедри дошкільної освіти Шинкар Тетяни Юріївни з дисципліни «Практикум з ігрової діяльності»

IMG 20190508 100147  08 травня 2019 року

08 травня 2019 року відбулосявідкрите семінарське заняття викладача кафедри дошкільної освіти Шинкар Тетяни Юріївни з дисципліни «Практикум з ігрової діяльності» зі студентами  спеціальності 012 Дошкільна освіта, групи

ДОб-2-18-4.0д.  на тему: «Особливості створення ігрового середовища в ЗДО».

Присутні відзначили ґрунтовність та сучасність у підготовці до семінарського заняття. Серед позитивів заняття варто зазначити прийоми активізації студентів (ігрові, емоційні, рефлексивні). Метод моделювання і практико-орієнтований підхід, що використовувався на занятті сприяв ефективному засвоєнню студентами матеріалу з навчальної дисципліни «Практикум з ігрової діяльності».