Відкрита лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти Пономаренко Тетяни Олександрівни з дисципліни «Кадровий менеджмент»

IMG 20190503 153215  03 травня 2019 року

03 травня 2019 року відбулася відкрита лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти Пономаренко Тетяни Олександрівни з дисципліни «Кадровий менеджмент» зі студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта, групи ДОм-1-18-1.4д. на тему: «Культоровідповідне управління в галузі дошкільної освіти».

Колеги відзначили ґрунтовність представлених матеріалів, значний обсяг роботи, що була зроблена. Лекційний матеріал подавався невимушено, з використанням проблемних ситуацій, дискусійних прийомів, апелюванням до практичного досвіду лектора, що сприяло активізації студентів. Чітка, логічна, послідовна структура побудови лекційного заняття сприяла інтеракції в аудиторії.