Відкрите семінарське заняття з дисципліни «Методика формування елементів математики»

IMG 20190424 122558  24 квітня 2019 року

24 квітня 2019 року відбулося відкрите семінарське заняття асистента кафедри дошкільної освіти Бровко К. А. з дисципліни «Методика формування елементів математики» зі студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта, групи ДОб-1-16-4.0д. на тему: «Співпраця закладу дошкільного освіти з членами родин вихованців та наступність в роботі ЗДО і школи у навчанні математики».

Присутні відзначили ґрунтовність, науковість, системність викладу матеріалу та інноваційність у підготовці до семінарського заняття. Студенти продемонстрували активність, рефлексивні уміння, навички інтерактиву та достатній рівень знань з дисципліни «Методика формування елементів математики».