Профорієнтаційна поїздка викладачів до Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я. Франка

image-0-02-07-3421c6e6eced4f4e52fa58f8e29ce299766c8a57a9e2168b1eea4ee42f40aeba-V 09 квітня 2019 року

09 квітня 2019 року викладачі Педагогічного інституту відвідали Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я. Франка Чернігівської області з метою профорієнтаційної діяльності. Активну участь у підготовці та проведенні цього заходу взяли магістранти Педагогічного інституту, які є випускниками Прилуцького коледжу.

Було проведено консультпункт для випускників Прилуцького коледжу «Погляд у майбутнє» (Бєлєнька Г.В., Бондаренко Г.Л., Половіна О.А., Коваленко О.В.; магістранти Артем Дудко, Юлія Осадча) та круглий стіл професорсько-викладацьких колективів кафедр дошкільної освіти та початкової освіти Педагогічного інституту, а також Прилуцького коледжу на тему: «Реалізація нових освітніх стратегій підготовки майбутніх фахівців».

Модератор заходу: Коваленко О.В., к.п.н., доцент кафедри дошкільної освіти.