«Організаційні засади театральної діяльності дітей дошкільного віку»

ДОб-2-17-2.0д13 лютого 2019 року

Навчальні заняття в Університеті бувають різними. До прикладу, 13 лютого 2019 року для груп ДОб-1-15-4.0д, ДОб-2-15-4.0д, ДОб-3-15-4.0д і двох груп, що навчаються після коледжу - ДОб-1-17-2.0д, ДОб-2-17-2.0д відбулась незвична пара з дисципліни «Методика ознайомлення дітей з мистецтвом» змістового модулю «Організаційні засади театральної діяльності дітей дошкільного віку», яку організували викладачі кафедри дошкільної освіти Половіна Олена Анатоліївна і Кондратець Інна Вікторівна у Київському Академічному театрі юного глядача на Липках.

Студенти переглянули виставу «Зеленими пагорбами океану». Філософський зміст театрального дійства для дітей змусив замислитися над такими поняттями як дружба, мрія, щирість, підтримка, команда тощо. Результат засвоєння буде відображено у модульній контрольній роботі, що має форму мистецького есе: «Виховний потенціал театральної вистави».