Святкування Дня Університету викладачами кафедри дошкільної освіти

MG 20181206 133038   06 грудня 2018 року

06 грудня 2018 року в рамках Грінченківської декади викладачі кафедри дошкільної освіти відвідали цікаві майстер класи з професійного саморозвитку: ворк шоп «Бібліотека майбутнього: м’які навички на службі майбутніх поколінь» (Стаєнна О. О., Кондратюк С. Г.), майстер-клас з індійського живопису (Стаєнна О. О., Кондратюк С. Г.), майстер-клас  «Розвиток емоційного інтелекту: перший крок» (Волинець К. І., Волинець Ю. О., Пономаренко Т. О., Коваленко О. В., Бровко К. А.), семінар-практикум у формі ворк шопу «Методика формування критичного мислення у студентів» (Волинець К. І., Пономаренко Т. О., Коваленко О. В., Козак Л. В.). Учасники заходу отримали незабутні враження від святкового концерту з нагоди Дня університету та Дня Збройних Сил України.