«Секрети дослідницької магії»

7    08 грудня 2018 року

08 грудня 2018 р. в Педагогічному інституті відбувся тренінг з теми «Секрети дослідницької магії» із серії тренінгових занять «Лепбук професійного успіху-2», організованих кафедрою дошкільної освіти для педагогічних працівників, батьків та усіх зацікавлених осіб.

Учасники заходу мали можливість відчути себе дослідниками та експериментаторами, збагатити власний професійний досвід знаннями про сучасні підходи до дитячого дослідництва, уміннями проводити досліди в закладах дошкільної освіти та домашніх умовах, а також розумінням, що дослідницька діяльність робить дітей дієвими учасниками «справжнього» процесу перетворення світу.

Завершальним етапом проходження циклу психолого-педагогічних тренінгів «Лепбук професійного успіху-2» з 20.10.2018 по 08.12.2018 стало вручення його учасникам сертифікатів.

Модератори тренінгу:К. І. Волинець, професор кафедри дошкільної освіти; Ю. О. Волинець, старший викладач кафедри дошкільної освіти, В. М. Вертугіна, старший викладач кафедри дошкільної освіти; Л. В. Гаращенко, старший викладач кафедри дошкільної освіти; І. Є. Товкач, старший викладач кафедри дошкільної освіти