Арт-освіта дошкільників: методичний інструментарій образотворення.

IMG-a19a72ab51858b50e4a9f2d6822849e4-V  06 грудня 2018 року

06.12.2018 у м. Славутич на базі ДНЗ № 4 «Маріте» у рамках засідання міського методичного об`єднання «Управлінський діалог. Next» Половіна О.А., доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, провела семінар з теми «Формування художньо-естетичної компетенції у дітей дошкільного віку: управлінсько-методичний аспект». Учасники семінару – директори та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти – шляхом обговорення шукали відповіді на такі питання:

Як відійти від формалізму в арт-освіті дітей дошкільного віку?

Як змінити орієнтири педагогів: від відтворення до образотворення?

Як ефективно організовувати сучасні мистецькі форми роботи з дітьми?

Як створити умови для автономності вихователя під час реалізації завдань освітньої лінії «Дитина у світі культури»?

А у дієвості нових форм, методів й прийомів роботи учасники семінару переконалися під час майстер-класу з нетрадиційних технік малювання.