У пошуках професійної істини

10 12 2017 nayk rabota 1 12 жовтня 2017 року

12 жовтня 2017 року в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Професійна підготовка педагогів в умовах євроінтеграції: проблеми та перспективи» відбулося засідання секції «Дошкільна освіта в умовах євроінтеграції». У заході взяли участь викладачі кафедри дошкільної освіти, науковці (С.О.Ладивір, провідний науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України), педагоги-практики та студенти груп Дом1-16-2.0д, Дом1-17-2.0д. спеціальності «Дошкільна освіта». Формою роботи секції  був круглий стіл з майстер-класом. Модератори – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Г.В.Бєлєнька та кандидат педагогічних наук, доцент О.А.Половіна – створили атмосферу жвавої дискусії, що дозволила знайти відповіді на актуальне питання: особливості впровадження інновацій та ретроновацій в практику дошкільної освіти. Учасники заходу мали можливість практично побачити методичні родзинки впровадження інновацій у дії. Г.В.Бєлєнька та Ю.О.Волинець продемонстрували елементи технології дослідно-експериментальної діяльності: «Неньютонівська рідина», «Фейєрверк у склянці»; О.В.Тесленко, методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки м.Новограда-Волинського, провела презентувала технології формування ціннісних орієнтацій особистості. Організація інтерактивної роботи у підгрупах зосередила всіх учасників на виведенні формули успіху дошкільної освіти, складовими якої стали ефективна фахова підготовка та цінність щасливої особистості. Враження учасників семінару майстерно виявила І.В.Кондратець, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти, під час тренінгової вправи «Рефлексивна долонька».