Формуємо фахову компетентність майбутніх вихователів: від теорії до практики

06 13 2017 practica 413 червня 2017 року

13 червня 2017 року студенти ІІ-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» під керівництвом Олени Анатоліївни Половіної, доцента кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту презентували вихователям  педагогічні ефекти вивчення дисципліни «Основи природознавства з методикою». Розсада овочів (перців та помідорів різних сортів), вирощена студентами та викладачем на практичних заняттях, була висаджена дітьми старшої групи разом зі студентами Яриною Білинською, Владиславою Клиштою, Вірою Прохорчук та Юлією Севастьяновою на городі дошкільного навчального закладу №518 Подільського району м.Києва. Така співпраця допомагає студентам практично опанувати методичний інструментарій формування природничо-екологічної компетенції дітей дошкільного віку.