Персональний день відкритих дверей

1 Personalnuy den vidkrutuch dverey 19 0519 травня 2017 року

19 травня 2017 року, на кафедрі дошкільної освіти відбувся персональний день Відкритих дверей. На нього завітали абітурієнти нашого Університету, помічники вихователів кількох дошкільних закладів Шевченківського району м. Києва. Їх цікавила інформація про умови вступу, вступні іспити, вартість навчання тощо.
К.п.н, доцент кафедри дошкільної освіти Коваленко О.В. відповіла на всі запитання абітурієнтів та провела екскурсію інститутом, ознайомила з умовами навчання, вручила їм буклети Університету та Педагічного інституту.
Абітурієнтів познайомили з професорсько-викладацьким складом кафедри дошкільної освіти, до обговорення можливостей навчання долучилися к.п.н., професор кафедри Волинець К.І., к.п.н., доцент кафедри Волинець Ю.О., старший викладач кафедри Літіченко О.Д.