Відкрите заняття Гаращенко Лариса Василівна

Golovna vidkruta garashcenko 28 0428 квітня 2017 року

28 квітня 2017 року о 8:30 в ауд.312 відбулося відкрите практичне заняття з теми «Підбір основних рухів для занять з фізичної культури в ДНЗ» для студентів групи ДОб-1-14-4.0д., проведене старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Гаращенко Ларисою Василівною.

У процесі проведення практичного заняття студенти вправлялися у підборі основних рухів для занять із фізичної культури та виборі способів організації дітей для виконання фізичних вправ. Під час практичного заняття була організована співпраця викладача зі студентами, що мала практично-професійну спрямованість. Різноманітні завдання, що студенти виконували у малих групах, були спрямовані на активізацію навчальної діяльності студентів та набуття ними професійного досвіду.