Круглий стіл «Корабель читання для сімейного єднання»

Kryugluy stil 24-05 224 квітня 2017 року

24 квітня 2017 року в Національній бібліотеці України для дітей відділом обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку було організовано круглий стіл на тему: «Корабель читання для сімейного єднання» з представниками дитячих бібліотек України за участі Ірини Товкач, ст. викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічно ін-ту та Олега Рубалка, директора в-ва «Фонтан казок».

Ірина Євгеніївна виступила з доповіддю, а видавець ознайомив присутніх із новинками в-ва (книжками-картинками тощо).

Учасниками круглого столу було підкреслено, що проблема «батьки і читання дітей» суспільно значима. Досвід бібліотек для дітей України свідчить, що співпраця родини і бібліотеки стає дедалі актуальнішою і більш потрібною. Бібліотеки визначають шляхи взаємодії, форми та методи роботи з батьками та дітьми.