Інноваційні технології в дошкільних закладах

Inovations 03 30 2017 0330 березня 2017 року

Коваленко О. В., к.п.н., доцент кафедри дошкільної освіти та  Даценко Т. О., к.психол. н., завідувач НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Київського Університету імені Бориса Грінченка взяли участь у роботі круглого столу "Інноваційні технології в дошкільних закладах" для вихователів-методистів ДНЗ Оболонського району м.Києва, що проходив 30 березня 2017 р.

Присутні обговорювали питання класифікації інновацій, крайнощів у використанні інновацій в дошкіллі, проблему поєднання інноваційних і традиційних методів та прийомів в освітній роботі з дітьми, методичній роботі з педагогами та співпраці з батьками вихованців, моніторингу інноваційної діяльності педагогів тощо.

На завершення Коваленко О.В. та Даценко Т.О. проінформували присутніх про зміни у правилах вступу до Університету "Абітурієнт 2017" та відповіли на численні запитання присутніх.

Новина на сайті Управління освіти Оболонського району.