Бінарне заняття

Binarne zaniatia maine23 лютого 2017 року

23 лютого 2017 р. відбулось відкрите бінарне заняття з дисципліни «Організація і управління в дошкільній освіті» з проблеми формування інформаційної компетентності майбутніх фахівців дошкільної освіти», в організації і проведенні якого взяли участь А. Бєленька, завідувач кафедри дошкільної освіти, доктор педагогічних наук, професор, К. Волинець, професор кафедри дошкільної освіти, В. Третяк - головний редактор українських видань напряму «МЦФЕР. Освіта» та К. Алєксєєнко, редактор цього видання.

В процесі заняття розглядались питання про роль керівника сучасного навчального закладу у створенні інноваційного середовища в ДНЗ, перспективні форми і методи, які можуть використовуватись в управлінській діяльності. Велику зацікавленість у студентів викликали продукти видавництва, які з успіхом використовують вже сьогодні освітяни та педагогічна громадсткість. Серед них веб-програми «КОЗА Онлайн: Школа», «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад» та консультаційні системи: «Expertus: Школа » та «Expertus: Дошкільний заклад», які дають змогу швидко і зручно працювати з автоматизованими шаблонами документів в онлайн-режимі: заповнювати, зберігати та роздруковувати їх. На занятті продемонстровано технологію використання цих програм.