Інший – инший Грінченко

Another grinchenko MAINE06 грудня 2016 року

06 грудня 2016 року для студентів 3-х курсів, напряму підготовки «Дошкільна освіта» було організовано Волинець Ю.О. та Козлітіним Д.О. перегляд документального фільму «Інший – инший Грінченко».

Фільм розкриває образ ідейного лідера університету – Бориса Грінченка, маловідомі факти його життя та ексклюзивні історичні документи. Про Грінченка розмірковують українські вчені: філософ Євген Сверстюк, лауреат премії імені Бориса Грінченка мовознавець Лариса Масенко, грінченкознавці Василь Яременко, Антоніна Мовчун, Дмитро Єсипенко та ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев'юк. Образ Бориса Грінченка відтворив Народний артист України Петро Панчук.

Кафедра дошкільної освіти щиро дякує автору ідеї Мар’яні Ангеловій та всьому творчому колективу за створений пізнавальний фільм.