Науково-методичний супровід дошкільних навчальних закладів м.Києва

11 23 2016 metod obednana 1323 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

23 листопада 2016 року у дошкільному навчальному закладі №290 Дарницького району м.Києва Половіна О.А., доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, виступила на методичному об'єднанні «Формування емоційного відгуку на красу природи у дітей молодшого дошкільного віку в образотворчій діяльності» для вихователів молодших груп ДНЗ. Учасники заходу побували на відкритому перегляді заняття в молодшій групі, здійснили його аналіз в контексті науково-методичного полілогу, визначили методичний інструментарій у реалізації завдання навчити дітей молодшого дошкільного віку помічати красу природи та підсилювати свої враження в образотворчій діяльності. Під час майстер-класу Олена Анатоліївна інтерактивно презентувала цікаві прийоми взаємодії вихователя з дітьми, яка виключає наслідування зразка, надає можливість експериментування та ґрунтується на використанні нетрадиційних засобів і технік малювання.