Методичне об’єднання для вихователів в ДНЗ №147

Holovna 22 11 16 Metoduchne obednania 322 листопада 2016 року

22 листопада 2016 року на базі ДНЗ № 147 було проведено методичне об’єднання для вихователів середніх груп ДНЗ та шкіл-дитячих садків І ступеня Дарницького району в. м. Києві на тему: «Використання ІКТ на заняттях в дошкільному навчальному закладі» за участі методиста РНМЦ Дарницького району М.К.Меліхової, завідувача ДНЗ№ 147 Н.ПСтавняцької, вихователя – методиста ДНЗ № 147 Т.В.Хівренко.

У семінарі також приймали активну участь ст. викладач кафедри дошкільної освіти І.ЄТовкач, яка провела майстер-клас щодо роботи з дітьми з урахуванням їх індивідуальних особливостей і презентувала свої навчальні посібники; студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» групи Доб-2-13-4.0д., що проходять там виробничу практику: В.Назарок, А.Самойленко.В. та І.Федосєєва, які презентували свої інтерактивні ігри для роботи з дітьми 5-7 років, розроблені за змістом розділу «Мовлення дитини» Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».