Науково-методичний супровід столичних дошкільних навчальних закладів

11 17 2016 metod ceminar17 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

17 листопада 2016 року у дошкільному навчальному закладі №577 Дніпровського району м.Києва Половіна О.А., доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, виступила на методичному об'єднанні «Формування національної свідомості дошкільників засобами синтезу мистецтв: методичний аспект» для вихователів старших груп ДНЗ. Учасники семінару в контексті науково-методичного полілогу визначили пріоритетне освітнє завдання: навчити дітей бачити красу природи, відтворювати свої враження в образотворчій діяльності, формуючи у них позитивний образ рідного краю. Під час майстер-класу усі присутні переконалися у дієвості організації такої взаємодії вихователя з дітьми, яка виключає наслідування зразка, надає можливість експериментування з палітрою, ґрунтується на використанні нетрадиційних засобів і технік малювання та відповідає інтегрованому, здоров’язбережувальному підходу до організації дошкільної освіти.

Детальна інформація: