Speed-training «Педагогічний акваріум: вихователь вміє все…»

11 08 holovna08 листопада 2016 року

08 листопада 2016 р. на базі НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» відбувся speed-training «Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів», в роботі якого взяли участь викладачі і студенти.

Викладачі кафедри дошкільної освіти Половіна О. А., Волинець К. І., Літіченко О. Д., запросили до «Педагогічного акваріуму: вихователь вміє все…», де знайомили студентів першого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» з технологіями розвитку творчості дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Присутні опанували техніку малювання веселки одним рухом руки, відтворення образу веселкової емоції та познайомилися з технологією кулінарної математики, зібравши веселково-овочевий шашличок. В аудиторії панував піднесений настрій та емоційне захоплення. В «Педагогічному акваріумі…» також побували гості з кафедри педагогіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Буклет