Лекційні заняття з дисципліни «Технології формування екологічної культури дошкільників» на базі ДНЗ №590

Golovna 03 11 Pedagogichnuy yarmarok03 листопада 2016 року

03 листопада 2016 р. в межах дисципліни «Технології формування екологічної культури дошкільників» студенти спеціальності «Дошкільна освіта» групи Дос1-16-1.0.д. відвідали ДНЗ №590.

Студенти вивчали еколого-природниче середовище ДНЗ: куточки природи, зимовий сад, сенсорно-природничі осередки, виставку «Пори року очима художників» тощо. Дізналися про різні форми організації екологічного виховання, що ґрунтується на взаємодії дітей, батьків та вихователів. Стали учасниками свята еколого-природничої тематики «Ярмарок», відвідали цікаві майстер-класи. Середовище ДНЗ № 590 спонукало ефективному засвоєнню лекційного матеріалу в контексті професійного діалогу теорії та практики.