Семінар-практикум «Учорашні дошкільнята у школі. Проблеми адаптації дітей до першого класу»

10 27 Maine photo27 жовтня 2016 року

27.10.2016р. на базі НВК «Еконад» м. Києва відбувся семінар-практикум «Учорашні дошкільнята у школі. Проблеми адаптації дітей до першого класу».

Модератором семінару була Олена Ліннік, доцент кафедри дошкільної освіти.

У семінарі взяли участь студенти ОКР «магістр» напряму підготовки «Дошкільна освіта»

Формат семінару був незвичайний: студенти разом з першокласниками у групах виконували проектні завдання, створювали інтелектуальні карти. Діти навчалися взаємодіяти, а студенти мали можливість відчути себе капітанами творчих команд та зробити висновки про успішність адаптації дітей до школи. У процесі обговорення результатів взаємодії студенти визначили, які базові якості  особистості майбутнього першокласника сформовані достатньо, а які потребують більшої уваги вихователя ще у дошкільному закладі.

Вважаємо, що саме такі заходи допоможуть налагодити місточок від садочка до школи та забезпечити успішний вступ до школи кожній дитині.