Holovne photo03 жовтня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

03 жовтня 2016 року у Педагогічному інституті відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку освіти в Польші» за участю доктора Цецилії Лангер та доктора Анни Пекалі (факультет Дошкільної і початкової освіти інституту педагогіки, Академії ім. Яна Длугоша, міста Ченстохова, Польша), представників професорсько-викладацького складу Педагогічного інституту та студентів спеціальності дошкільна та початкова освіта.

Учасники заходу обговорили ідеї обміну досвіду з питань організації освітнього процесу у ВНЗ. Також для гостей було організовано екскурсію Педагогічним інститутом, зокрема представлено експозицію Музею українського побуту.

Родзинкою візиту була презентація роботи ДНЗ№ 518, який поглиблено працює у напрямі естетичного виховання.