Методологічний семінар для вихователів-методистів та вихователів ДНЗ Приірпіння щодо місту та завдань Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та методичних рекомендацій до неї

09 21 2016 121 вересня 2016 року

21 вересня 2016 року у міській бібліотеці м. Ірпеня відбувся методологічний семінар для вихователів-методистів та вихователів ДНЗ Приірпіння щодо місту та завдань Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та методичних рекомендацій до неї.

У семінарі брали участь викладачі кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка: Коваленко О.В., к.п.н., доцент щодо підрозділу «»Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»; Половіна О.А., к.п.н., доцент щодо підрозділу «Образотворча майстерня»; Товкач І.Є., ст. викладач щодо підрозділу «Мовлення дитини».