Міська конференція «До садочка з радістю» для методистів РНМЦ та вихователів-методистів ДНЗ м. Києва

06 09V Bydunku vchutelia z metodustamu 06 0906 вересня 2016 року

06 вересня 2016 року у Будинку вчителя відбулася міська конференція «До садочка з радістю» для методистів РНМЦ та вихователів-методистів ДНЗ м. Києва.

На заході обговорювалися питання, присвячені роботі за новим виданням програми «Дитина» (2016 р.) та методичних рекомендацій до неї.

Виступаючі: Г.В. Бєлєнька, О.А. Половіна, І.Є. Товкач, Н.І. Мельник презентували нові матеріали та сучасні підходи до роботи з дітьми дошкільного віку для забезпечення методичного супроводу різних видів діяльності.

На заході були присутні студенти 3-го курсу напряму підготовки та 5-6-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта».