Знайомство з викладачами кафедри дошкільної освіти.

09 02 201602 вересня 2016 року

02 вересня 2016 року відбулася зустріч-знайомство викладачів кафедри дошкільної освіти зі студентами першого курсу спеціальності “Дошкільна освіта”.

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор, Ганна Володимирівна Бєлєнька презентувала проект кафедри “Від першого дзвоника до диплому”, що передбачає індивідуальний супровід студентів викладачами впродовж всього періоду навчання в Інституті. Викладачі допомогатимуть реалізувати індивідуальну освітню траєкторію  3-4 студентам, що дозволить не тільки опанувати фаховими знаннями, а й розвивати творчі здібності та лідерські якості особистості.

Гостем зустрічі була випускниця 2015 року Мальцева Тетяна Юріївна, яка сьогодні завідує логопедичним дитячим садком “Європейська освіта”. Вона розповіла студентам, що її професійна кар’єра почалася ще зі студенського життя.

Зичимо успіхів першокурсникам та їх наставникам!