«Використання залишкового матеріалу у конструювальній діяльності дітей дошкільного віку»

04 18 2016 master class18 квітня 2016 року

Форма організації відповідала заняттю комбінованого типу з використанням методу «Джигсо» (метод розвитку критичного мислення). На основі цього методу було організовано майстерню, в якій модераторами виступили студенти групи ДОб-2-15-4.0д. Дівчата організовували процес навчання в підгрупах, здійснювали попередню підготовку до роботи. Робота в групах, які змінювались кожні 7-8 хвилин, завершувалась виготовленням виробу кожним учасником.

Приємні враження, хвилювання і задоволення модераторів, незвичайна форма організації заняття, постійна активність кожного з учасників дозволила отримати позитивні відгуки всіх присутніх.