Уперше в Університеті Грінченка пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

stud olimp 44220 - 21 квітня 2016 року

Заванатажити сторінку у pdf форматі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 листопада 2015 року №1247 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році“ у Київському університеті імені Бориса Грінченка 20-22 квітня 2016 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Дошкільна освіта”. 61 студент із 32 вишів України, які готують фахівців із дошкільної освіти, взяли участь у цьогорічній Олімпіаді.

Згідно з регламентом проведення Олімпіади 20 квітня 2016 р. відбулося її урочисте відкриття, на якому всіх учасників привітали: проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук Наталія Віннікова, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк, заступник голови журі Олімпіади, доктор педагогічних наук, професор Ганна Бєлєнька, голова Апеляційної комісії, доктор педагогічних наук, професор Ганна Іванюк.

У програмі Олімпіади було передбачено два тури: теоретичний (студенти бакалаврату виконували тестування та аналітико-конструктивне завдання, а магістранти – творче завдання зі складання педагогічних максим на основі літературних текстів); практичний (студенти бакалаврату розробляли конспекти інтегрованих занять і демонстрували їх фрагменти, а магістранти представляли свої наукові роботи).

Крім обов’язкових конкурсних випробувань, програма Олімпіади включала цікаві майстер-класи та інші активні форми взаємодії: конкурс педагогічного плакату, художня майстерня “Місто майстрів”, вечір знайомств, авторський майстер-клас від відомого ігромайстра України М.М.Шутя.

22 квітня 2016 р. відбулася кульмінація цієї події, на що, безперечно, всі учасники з нетерпінням чекали – підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців, яких оголосила голова журі Олімпіади, доктор педагогічних наук, професор Наталія Гавриш.

У 2015/2016 н. р. переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Дошкільна освіта” стали:

на рівні ОКР “магістр”:

І місце – Ященко Ганна Анатоліївна, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка;

ІІ місце – Денисенко Ганна Сергіївна, студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

ІІІ місце – Дужич Наталія Андріївна, студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

на рівні ОКР “бакалавр”:

І місце – Богославська Яна Євгенівна, студентка Криворізького національного університету;

ІІ місце – Давиденко Ольга Олегівна, студентка Бердянського державного педагогічного університету;

ІІІ місце – Стельмах Марина Сергіївна, студентка Рівненського державного гуманітарного університету, та Слободянюк Наталія Василівна, студентка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Директор Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент Віктор Юрченко вручив дипломи переможцям, сертифікати всім учасникам Олімпіади та подяки від оргкомітету і журі Олімпіади кафедрам вищих навчальних закладів України, які підготували студентів для участі у ІІ етапі Олімпіади з дошкільної освіти.

Вітаємо переможців, а також усіх учасників цьогорічної Олімпіади!

Бажаємо невпинного розвитку та примноження наукових здобутків!