03_22_2016_bydunok_prurodu22 березня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

22 березня 2016 року у Будинку природи кафедра дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з представниками Комунального підприємства «Київський міський Будинок природи», Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) провела семінар «Впровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах» для методистів та вихователів дошкільних закладів, співробітників наукових, державних природоохоронних установ, а також студентів 5-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Модератори семінару Гавриш Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та Половіна Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти використали інтерактивні методи роботи з аудиторією: емоційні вправи, аналіз ситуацій тематичного спрямування, рухавки, а також елементи тренінгу. Така співпраця є яскравою ілюстрацією науково-методичного супроводу вихователів столичних ДНЗ, що здійснюється викладачами кафедри дошкільної освіти щоквартально впродовж 4-х років у відповідності до плану спільних заходів для забезпечення потреб столичної освіти. Такі семінари є чудовим інструментом для підвищення навчально-професійної мотивації студентів спеціальності «Дошкільна освіта». Про ефективність семінару яскраво свідчать відгуки учасників!

{gitube vid:=8Cb6LTI9bPU}