Урок доброти

Весна – час відновлення, пробудження не лише природи, а й душ людей. Це підтвердив «Урок Доброти», який відбувся 3 березня 2016 р. в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка в межах затвердженого Міжнародним центром гуманної педагогіки єдиного Дня Уроку Доброти, присвяченого ювілею Шалви Амонашвілі.

Цікаво, що це свято збіглося зі святкуванням дня народження ще одного педагога-гуманіста – Костянтина Дмитровича Ушинського.

Тема зустрічі: «Ми всі живемо, щоб залишити слід на землі!»  Жодного з учасників, серед яких були студенти першого, четвертого, п’ятого курсів і магістратури, не залишило байдужими інтерактивне спілкування навколо гуманістичних постулатів видатного педагога. Емоційним був перегляд історії про безупинність доброти, а також виконання цікавих творчих завдань, щира дискусія...

Урок доброти -3

Урок доброти -1