Семінар «Учіння без научіння: працюємо з казкою»

02.17.2016

17 лютого 2016 р. НПП кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту провели чергове засідання постійно діючого семінару «Учіння без научіння: працюємо з казкою». Модераторами семінару були завкафедрою Н.В.Гавриш, доценти Н.І. Мельник і Ю.О.Волинець.

В особливу казкову атмосферу, яка робить мрію дійсністю та огортає все навколо передчуттям дива, потрапили вихователі-практики, студенти і викладачі. Вони дізналися більше про метод казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.

Родзинкою семінару став виступ творчої студентської групи, яка підготувала інсценізацію казки «Дві матері». В театралізації взяли участь студенти напряму підготовки «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Гарний настрій і добра атмосфера панувала на семінарі, а гості та наші студенти мали можливість поповнити свою методично-педагогічну скарбничку цінними порадами та рекомендаціями.