Навчання продовжується

12.16.2015 copy copy16 грудня 2015 року

Вже втретє викладачі кафедри дошкільної освіти провели заняття в межах постійно діючого семінару для керівників методичних об’єднань Києва «Учіння без научіння: образотворення». Учасники семінару під керівництвом модераторів О.А.Половіної, О.О.Стаєнної, Л.В.Гаращенко та О.Д.Літіченко з ентузіазмом занурилися в щасливу атмосферу підготовки свята першого снігу. Чи то тому, що разом із вихователями працювали і студенти-першокурсники, чи завдяки веселим пісням, іграм і цікавому антуражу – свято відбулося!!! Воно залишило особливі відчуття наближення новорічних свят, щиру радість і душевне тепло. А крім того, зовсім непомітно для себе всі оволоділи алгоритмом створення свята з нічого, без важких і тривалих репетицій, яке просто стає для дітей і дорослих величезною спільною радістю. Дякуємо всім причетним!!!