Перший курс входить у професію

12.16.2015 216 грудня 2015 року

У межах традиційного курсу для першокурсників «Вступ до спеціальності» студенти зустрічаються з професіоналами, які присвятили себе дошкіллю, пройшли шлях від вихователя до викладача університету до директора науково-дослідного центру чи завідувача дошкільного закладу, або головного редактора видавництва. Всі вони віддано працюють в дошкільній освіті все життя, мають певні досягнення, чесно і правідно служать своїй справі. У студентів у гостях вже побували головний редактор методичних видань МЦФЕР-Освіта Наталя Савінова, кандидат педагогічних наук, доцент, в минулому міністерський працівник Олена Коваленко. 16-го грудня відбувалася зустріч з Тетяною Петрівною Тоцькою, завідувачем ДНЗ «Ялинка» м. Бровари, Директором Всеукраїнського дослідницького центру з вивчення і розповсюдження літературної спадщини В.Сухомлинського. Тетяна Петрівна представила унікальний досвід роботи з упровадження філософських ідей в роботу з дошкільниками, знайомила студентів з творами всесвітньо відомого педагога. Попереду нас чекають й інші цікаві зустрічі.