Постійно діючий семінар «Актуальні проблеми дошкільної освіти»

11.18.2015 copy18 листопада 2015 року

В середу, 18 листопада викладачі кафедри провели чергове засідання постійно діючого семінару «Актуальні проблеми дошкільної освіти», що в цьому навчальному році проходить під девізом «Учіння без научіння». Особливістю цих науково-методичних зустрічей є те, що вони об’єднують різні категорії фахівців дошкільної справи: методистів міста, викладачів-науковців, студентів університету і коледжу, які на час засідання стають єдиною спільною командою. Модераторами семінару на цьому засіданні були О.В.Коваленко, В.М.Вєртугіна, А.Я.Данієлян. Розмаїття інтерактивних форм, які використали модератори, цікавий і сучасний дидактичний матеріал, корисне міжпоколінне спілкування, - все це пояснює надзвичайний інтерес до семінару і вказує на те, що кафедра стає одним із провідних центрів науково-методичної роботи, так необхідної сьогодні в усіх ланках системи дошкільної освіти.