Зустріч з Оленою Рог

11.19.2015 copy19 листопада 2015 року

Літературні світлини в Педагогічному інституті.

Час від часу доля нам дарує дивовижні зустрічі з особливими людьми, і це наповнює не лише наші голови новою інформацією, а передусім душі - добром і світом.

Так, 19.11.2015 року викладачі і студенти приймали в гостях відому письменницю Олену Рог та художника, що створює картини до її есе, – Ігоря Судака. Наші гості – надзвичайно талановиті і світлі люди, які своєю творчістю примушують замислитися над найважливішими питаннями про себе, своє місце серед інших, цінність стосунків, силу любові. Інтерес до творчості письменниці і пояснювався тим, що мало сьогодні знайдеться людей, байдужих до того, про що так захоплено і сердечно розповідали гості. Автори презентували свої книги, поспілкувалися зі слухачами і залишили після себе дуже приємні і теплі спогади.